Volné pracovní místo  Analytik výroby (M/Ž) - možnost kariérního růstu, jednosměnný provoz!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Hledáme nadšeného jednotlivce, který bude klíčovým hráčem ve vývoji efektivních výrobních postupů a zajistí neustálý růst naší společnosti.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Nadstandardní platové ohodnocení.
  • 13. plat!
  • Vitamínový program.
  • Jednosměnný provoz.
  • Příspěvěk na stravování.
  • Přátelský tým.
  • Klidné a pohodové prostředí.
  • 5 týdnů dovolené.

Náplň Vaší práce:

  • Sledování a optimalizace výrobních procesů.
  • Koordinace s týmem a zajištění efektivního chodu výrobních linek.
  • Implementace moderních technologií pro zvýšení produktivity.
  • Monitorování a dodržování výrobních standardů a normativů.
  • Analýza plánu potřeb a kapacit.

Jak si Vás představujeme?

  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2.
  • Praxe v oboru.
  • Zkušenost z výrobního závodu výhodou.
  • Znalost Excel.
  • Řidičský průkaz skupiny B.